Víš, který den v týdnu jsi se narodil?

 

Napiš datum narození (Pak stiskni "Spočítat" tlačítko):

Měsíc v číselné hodnotě (1-12):

Den v měsící (1-31):

Rok (př. 1960):

Datum narození:

Den v týdnu:

 

Sedm dní v týdnu je spojeno se sedmi planetami.

Neděle – Slunce

Lidé narození v neděli jsou vlivem Slunce optimističtí, inteligentní, kreativní a energičtí. Mají vůdčí schopnosti. Bývají sebevědomí, odvážní, upřímní a čestní. Občas zapomínají zvolnit tempo. Mívají sklony k povýšenosti, hrdosti a egoismu.

Pondělí – Měsíc

Lidé narození v pondělí, kterému vládne Měsíc, jsou empatičtí, starostliví a oplývají fantazií. Kladou si velké cíle, jsou ambiciózní a příjemně vystupují. Mají sklony podléhat emocím, iluzím a tlakům okolí. Bývají melancholičtí, nestálí a náladoví.

Úterý – Mars

Lidé, co se narodili v úterý, jsou vlivem planety Mars odvážní, energičtí a horkokrevní. Dokážou se ke všemu postavit čelem. Mají smysl pro spravedlnost a umí se zastat druhých. Jsou svobodomyslní, netrpěliví, neklidní a pořád ve spěchu.

Středa – Merkur

Lidé narození ve středu vynikají díky Merkuru komunikativností a výřečností. Neustále všechno analyzují, organizují a mají obchodnické vlohy. Jsou veselí, bystří a pohotoví. Mívají tendenci vymlouvat se, kritizovat ostatní a porušovat pravidla.

Čtvrtek – Jupiter

Lidem narozeným ve čtvrtek velí Jupiter, planeta symbolizující štěstí. Bývají veselí, přátelští a společenští, občas i extravagantní. Mají smysl pro spravedlnost, jsou čestní, štědří a velkorysí. Umí být domýšliví, malicherní, prostořecí a pokrytečtí.

Pátek – Venuše

Lidé narození v pátek, jemuž vládne Venuše, jsou inteligentní, společenští, laskaví a soucitní. Často mívají umělecké sklony. Umí být diplomatičtí a pokorní, ale občas bývají i marniví, ješitní a nepořádní. Někdy jsou nerozhodní a inklinují k nicnedělání.

Sobota – Saturn

Lidé, kteří se narodili v sobotu, působí pod vládou Saturnu vážně a rezervovaně. Jsou přemýšliví, trpěliví, vytrvalí a pesimističtí. Nemají nic zadarmo a déle si zvykají na novoty. Mají smysl pro pořádek, důslednost a preciznost. Bývají šetrní, podezřívaví a tvrdohlaví.

 

 

Dovolená